.

Filtruj ofertę (39)
Aktywne filtry

Kategoria

Resetuj

Producent

Wysokość

Od: 
Do: 

Szerokość

Od: 
Do: 

Głębokość

Od: 
Do: 

Cena

Od: 
Do: 

Wykończenie

Szafy otwierane

1 329,00 zł
Dostępny do 7-10 dni roboczych
1 059,00 zł
Dostępny do 7-10 dni roboczych
1 919,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
899,00 zł
Dostępny do 7-10 dni roboczych
1 769,00 zł
Dostępny do 7-10 dni roboczych
1 389,00 zł
Dostępny do 7-10 dni roboczych
2 139,00 zł
Dostępny do 7-10 dni roboczych
2 879,00 zł
Dostępny do 7-10 dni roboczych
2 449,00 zł
Dostępny do 7-10 dni roboczych
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych
1 149,00 zł
Dostępny do 7-10 dni roboczych
Obecnie brak na stanie

Szafy jednodrzwiowe i dwudrzwiowe – szeroka oferta produktowa!

Wybór systemu otwierania jest bardzo istotny dla wygody codziennego korzystania z mebla. Choć nie brakuje osób preferujących drzwi przesuwne, to jednak szafy otwierane klasycznie również mają niemałe grono swoich zwolenników. Jeśli dysponujesz metrażem, który umożliwia Ci otwieranie skrzydeł bez problemu, warto zdecydować się na szafy otwierane!

Szafy otwierane – klasyczny wybór do salonu lub sypialni!

Fronty otwierane są niezbędne w przypadku mebli jednodrzwiowych. Jeśli poszukujesz wąskiego mebla, który zmieści się na niewielkiej powierzchni, szafa jednodrzwiowa o małych gabarytach będzie bardzo trafionym rozwiązaniem. Szafa jednodrzwiowa z lustrem doskonale sprawdzi się w przedpokoju, natomiast szafa jednodrzwiowa z półkami będzie odpowiednia do sypialni lub pokoju dziennego.

Szafy otwierane – idealne do każdej aranżacji!

Szafy otwierane są właściwym wyborem w przypadku mebli płytkich, w których nie ma miejsca na montaż torów. Będą też odpowiednie w tych wszystkich aranżacjach, w których liczy się klasyczne, tradycyjne wzornictwo. Jeśli chcesz urządzić wnętrze, np. w stylu retro, rustykalnym, czy prowansalskim, szafy otwierane będą zdecydowanie lepszym pomysłem niż szafy z drzwiami przesuwanymi. To jednak wcale nie oznacza, że we wnętrzach nowoczesnych, szafy otwierane nie mogą się pojawić. Jeśli postawimy na modele o prostych bryłach z minimalistycznymi uchwytami albo bezuchwytowym systemem otwierania, drzwi uchylne jak najbardziej będą pasować.

Małe i duże szafy otwierane do Twojego mieszkania!

Drzwi uchylne sprawdzą się zarówno w meblach małych, jak i dużych. Szafa dwudrzwiowa, trzydrzwiowa, a może czterodrzwiowa? Duże szafy otwierane to żadna osobliwość! Producenci oferują wiele modeli o różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie szafę dopasowaną do własnych potrzeb, jak i do powierzchni pomieszczenia, do którego mebel chce wstawić.

Zobacz szafy otwierane do sypialni i innych pomieszczeń, jakie dostępne są w naszej ofercie. Przekonaj się, jak wiele propozycji dla Ciebie przygotowaliśmy, abyś mógł wybrać model najodpowiedniejszy do Twojego wnętrza!