Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

Filtruj ofertę (7)
Aktywne filtry

Kategoria

Resetuj

Cena

Od: 
Do: 

Kolor

Riva

Dostępny do 8 tygodni
Dostępny do 8 tygodni
Dostępny do 8 tygodni
Dostępny do 8 tygodni
Dostępny do 8 tygodni
Dostępny do 8 tygodni
Dostępny do 8 tygodni

Meble Riva – meble idealne do pokoju nastolatka!

Każdy młody poszukiwacz przygód powinien mieć osobiste miejsce, w którym będzie mógł swobodnie dać upust swej kreatywności. Jak powinien wyglądać pokój dorastającego dziecka? Jasne barwy rozświetlające pełną energii przestrzeń, funkcjonalne rozwiązania ułatwiające utrzymanie porządku – wszystko to oferują meble Riva Szynaka. Ciepłe wybarwienie dębu riviera stanowi uniwersalną bazę, która odnajdzie się w każdej aranżacji i pozwoli zbudować przytulny nastrój. Eleganckie białe fronty łatwo dopasują się do pastelowych kolorów, z którymi możesz zaszaleć przy malowaniu ścian. Całość przełamują kontrastowe wstawki o wybarwieniu czarny mat – podkreślone w ten sposób otwarte półki regałów i szaf są charakterystycznym detalem, którym wyróżnia się kolekcja Riva Szynaka Meble.

Szynaka Meble Riva – praktyczny pokój dziecięcy!

Każdy młody człowiek cieszy się tysiącem zainteresowań, które ułatwiają i przyspieszają jego rozwój. Wiąże się z tym często ogromny bałagan – rzucona w kącie rakieta do tenisa, kolekcja komiksów, ulubione ubrania – gdzie znaleźć na to wszystko miejsce? Pojemna szafa narożna to jedna z wielu praktycznych propozycji, oferowanych przez meble Riva. Regały i komoda otwartymi półkami ułatwią utrzymanie porządku, a ich dodatkowym atutem będzie możliwość wyeksponowania posiadanych przez dziecko drobiazgów - modeli, figurek, a może płyt ulubionych wykonawców. Na szczególną uwagę zasługuje funkcjonalne łóżko, wyposażone w wysuwaną szufladę na pościel. W młodzieżowym pokoju nie może zabraknąć również biurka – Riva Szynaka oferuje wariant z praktyczną szafką na książki i przybory szkolne.