Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL TES VERIKON

Pikowany fotel Tes marki Verikon wsparty na obrotowej podstawie; szer. 85 cm; wys. 106 cm; gł. 53 cm.

2 353,00 zł

Wzornik tkanin:

Tkanina
Podstawa
Kolor podstawy
Ilość
Dostępny do 4-6 tygodni

Elegancki fotel Tes Verikon to mebel dla osób wymagających, które cenią rozwiązania aranżacyjne nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i praktyczne. Fotel posiada wiele atutów. Ma nie tylko obszerne i miękkie siedzisko oraz profilowane podłokietniki, ale również wysokie oparcie z ozdobnymi przeszyciami na tapicerce. Oparcie tego fotela jest odchylane i wyposażone w dodatkową funkcję blokady przy odchyleniu. Jest to ponadto fotel z regulowanym zagłówkiem dla większego komfortu użytkowania. Fotel Tes Verikon jest meblem obrotowym, który w wersji podstawowej opiera się na metalowej bazie typu Gwiazda. Można wybrać jeden z jej trzech dostępnych wariantów kolorystycznych: chrom, czarny lub grafit. Fotel Tes Verikon może również posiadać zamienną podstawę. Po dokonaniu dopłaty wybrać można metalową bazę Spider w kolorze chromu, grafitu lub ponadczasowym kolorze czarnym. Inną opcją dodatkowo płatną jest podstawa drewniana w kolorze białego dębu, olejowanego dębu surowego lub orzecha włoskiego.

Fotel Tes Verikon


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
85 cm
Wysokość
106 cm
Głębokość
53 cm
Informacje dodatkowe
Odchylane oparcie
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek
Informacje dodatkowe
Obrotowy
Informacje dodatkowe
Odchylane oparcie z blokadą

Polecane produkty