Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

PODNÓŻEK TES VERIKON

Stylowy podnóżek Tes marki Verikon w różnych kolorach tapicerki do wyboru; szer. 50 cm; wys. 37/45 cm; gł. 44 cm.

583,00 zł

Wzornik tkanin:

Tkanina
Podstawa
Kolor podstawy
Ilość
Dostępny do 4-6 tygodni

Wygodny podnóżek Tes Verikon to udane połączenie walorów wizualnych i użytkowych, które wpisze się w najbardziej wymagające gusta. Mebel może stanowić uzupełnienie fotela z tej samej serii. Może również być wykorzystywany samodzielnie. Część podtrzymująca nogi jest miękka i szeroka, dzięki czemu użytkowanie mebla jest bardzo komfortowe. Doskonale dobrana wysokość podnóżka sprawia, że nogi są idealnie podparte i odciążone. Tapicerka posiada poziome przeszycie w części środkowej, co dodaje jej wyrazu. Podnóżek Tes Verikon opiera się na metalowej podstawie. Jest to baza typu Gwiazda, która dostępna jest w trzech kolorach do wyboru: czarny, chrom i grafit. Osoby, które wolą inne podstawy, wybrać mogą opcjonalne rozwiązania (za dopłatą). Podnóżek Tes Verikon może wówczas posiadać podstawę drewnianą w jednym z trzech kolorów do wyboru: dąb surowy olejowany, orzech włoski, biały dąb. Może również posiadać podstawę metalową typu Spider w kolorze grafitu, odcieniu chromu lub kolorze czarnym.

Podnóżek Tes Verikon


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
50 cm
Wysokość
37/45 cm
Głębokość
44 cm

Polecane produkty