Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL VARADERO VERIKON

Rozkładany fotel Varadero marki Verikon z regulowanym zagłówkiem; szer. 72 cm; wys. 114 cm; gł. 54/96 cm.

3 065,00 zł

Wzornik tkanin:

Tkanina
Podstawa
Kolor podstawy
Ilość
Dostępny do 4-6 tygodni

Elegancki fotel Varadero Verikon to mebel, który stanie się ciekawym uzupełnieniem każdego wnętrza, nie zakłócając jednocześnie jego harmonii. Jest to niewątpliwie także fotel bardzo komfortowy o wielu funkcjach użytkowych, które cenione są szczególnie. Fotel posiada szerokie siedzisko oraz wysokie oparcie z ozdobnym przeszyciem na tapicerce. Ciekawie prezentują się jego podłokietniki, które zapewniają jednocześnie wygodne podparcie dla rąk. Fotel Varadero Verikon jest obrotowy i posiada bardzo praktyczny, wbudowany podnóżek wysuwany. Jego zaletą jest także regulowany zagłówek oraz odchylane oparcie z dodatkową opcją blokady przy odchyleniu. Fotel Varadero Verikon w standardzie posiada podstawę, którą jest baza metalowa typu Gwiazda (do wyboru kolor czarny, chrom lub grafit). Za dopłatą możliwa jest podstawa zamienna. Może to być metalowa baza Spider (kolor czarny, grafit lub chrom) bądź podstawa drewniana (kolor dębu białego, surowego dębu olejowanego lub orzecha włoskiego).

Fotel Varadero Verikon


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
72 cm
Wysokość
114 cm
Głębokość
54/96 cm
Informacje dodatkowe
Wbudowany wysuwany podnóżek
Informacje dodatkowe
Odchylane oparcie
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek
Informacje dodatkowe
Obrotowy
Informacje dodatkowe
Odchylane oparcie z blokadą

Polecane produkty