Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL ELEGANCE COMFORTEO

Minimalistyczny fotel Elegance Comforteo z możliwością wyboru tapicerki z aż pięciu grup tkanin; szer. 61 cm; wys. 91 cm; gł. 61 cm.

919,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Gustowny fotel Elegance Comforteo to niewielkich wymiarów mebel, który bardzo dobrze uzupełni również aranżacje mniejszych pomieszczeń, tworząc dodatkowe miejsce do siedzenia i jednocześnie stając się subtelną ozdobą wnętrza. Fotel może stanowić część zestawu – wystarczy połączyć go z kanapą z tej samej serii. Można jednak również wykorzystać go jako mebel samodzielny i do tej roli także bardzo dobrze się nadaje. Mebel ma minimalistyczną konstrukcję i utrzymany jest w stylistyce skandynawskiej. Posiada długie, smukłe nóżki wykonane z drewna w kolorze buku, a oprócz tego wyposażony został w wygodne, niewielkie podłokietniki. Fotel Elegance Comforteo, mimo swoich niewielkich wymiarów, posiada komfortowe siedzisko i dobrze podtrzymujące kręgosłup oparcie. Dzięki długim nogom jego prosta forma prezentuje się lekko i stylowo. Tkaninę obicia mebla można wybrać samodzielnie. Dostępnych jest aż 5 grup różnorodnych tkanin, wśród których każdy znajdzie materiał tapicerki idealny dla siebie.

Fotel Elegance Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
61 cm
Wysokość
91 cm
Głębokość
61 cm
Wysokość siedziska
48 cm
Wypełnienie
Sprężyny bonellowe

Polecane produkty