Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

FOTEL GAMINGOWY FACTOR HALMAR WIELOBARWNY

Wygodny fotel gamingowy Factor marki Halmar; szer. 68 cm; wys. 121-131 cm; gł. 69 cm.

1 249,00 zł
Ilość
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych

Praktyczny fotel Gamingowy Factor Halmar to mebel, który pasować będzie zarówno do pokoju młodzieżowego, jak i do domowego gabinetu oraz nowoczesnych biur. Fotel Gamingowy Factor Halmar to produkt, który dostosowany jest do wielogodzinnego użytkowania, zapewniając wysoki komfort podczas wykonywanej pracy lub nauki. Produkt wyposażony został w regulowane podłokietniki, które można dopasować do indywidualnych potrzeb, poza tym na uwagę zasługuje stabilna konstrukcja mebla. Fotel Gamingowy Factor Halmar posiada również mechanizm TILT, który pozwala na odchylanie się i zablokowanie oparcia w dowolnej, wybranej przez użytkownika pozycji. Produkt posiada poza tym oświetlenie LED i głośniki Bluetooth, z kolei zewnętrzna część fotela tapicerowana jest wielobarwną eco skórą. Cała konstrukcja fotela osadzona została na uniwersalnej podstawie, która składa się z pięciu kółek, które zwiększają mobilność produktu. Wymiary stolika to 68 -69 x 121-131 x 44-54 cm.

Fotel gamingowy Factor Halmar wielobarwny


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
68 cm
Wysokość
121-131 cm
Głębokość
69 cm
Materiał
Eco skóra
Kolor
Wielobarwny
Wysokość siedziska
44-54 cm

Polecane produkty