Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KOMODA LIVORNO 45 SZYNAKA MEBLE DĄB WOTAN-BAZALT

Nowoczesna komoda Livorno 45 marki Szynaka Meble; szer. 150 cm; wys. 90 cm; gł. 38 cm.

1 510,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Nowoczesna komoda Livorno 45 Dąb wotan-bazalt to mebel precyzyjnie wykonany z wysokiej jakości komponentów, który bardzo dobrze pasować będzie do salonu i sypialni, stając się nie tylko ich elementem funkcjonalnym, ale również ozdobą. Komoda posiada 4 szuflady o dużej pojemności, ponadto jest dwudrzwiowa i za każdymi z drzwiczek znajdują się po 2 poziomy do przechowywania. Mebel pomieści odzież i innego rodzaju rzeczy. Jego prosta bryła została urozmaicona poprzez odważne zestawienie kolorów. Kolor dębu wotan zestawiono tutaj z subtelnym odcieniem bazaltu (fronty drzwiczek), a efekt wzmocniono poprzez ciekawie prezentujące się uchwyty zlokalizowane w górnej części szuflad i drzwiczek.

Komoda Livorno 45 Szynaka Meble dąb wontan-bazalt

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
150 cm
Wysokość
90 cm
Głębokość
38 cm
Ilość drzwiczek
2
Ilość półek
2
Ilość szuflad
4

Polecane produkty