Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KOMODA DOVER 12 SZYNAKA MEBLE

Elegancka 3-drzwiowa komoda Dover 12 marki Szynaka Meble; szer. 149 cm; wys. 89 cm; gł. 42 cm.

987,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Komfortowa komoda Dover 12 wpisze się w gusta osób, które cenią oryginalny design, klasyczną elegancję i funkcjonalność mebli. Komoda prezentuje się solidnie, ponadto ma bardzo atrakcyjny odcień. Wiśnia primavera sprawia, że mebel wniesie do pomieszczenia, w którym się znajdzie ciepłą i przyjemną atmosferę. Na uwagę zasługują również delikatnie zaokrąglone fronty komody, a także jej atrakcyjne uchwyty w kolorze srebrnym, co wyróżnia meble z kolekcji Dover. Jest to komoda 3-drzwiowa – za każdymi z drzwiczek znajdują się 2 poziomy do przechowywania rzeczy. Oprócz tego komoda posiada jeszcze 3 szuflady, których pojemność również robi wrażenie. Mebel będzie idealny m.in. do salonu i sypialni.

Komoda Dover 12 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
149 cm
Wysokość
89 cm
Głębokość
42 cm
Ilość drzwiczek
3
Ilość półek
6
Ilość szuflad
3

Polecane produkty