Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KOMODA VELVET 47 SZYNAKA MEBLE DĄB CZARNY

Gustowna komoda Velvet 47 marki Szynaka Meble w kolorze dąb czarny; szer. 181 cm; wys. 88 cm; gł. 42 cm.

3 895,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Dwudrzwiowa komoda Velvet 47 w kolorze dębu czarnego to mebel elegancki i praktyczny, który z pewnością znajdzie wielu swoich miłośników. Komoda wykonana jest z solidnych komponentów, a jej prosta i nienachalna bryła wpisze się bez problemu niemal w każdą aranżację. Ciemny kolor dębu czarnego prezentuje się bardzo elegancko, ponadto uwagę przyciąga również piękny rysunek drewna tej prestiżowej komody, a także jej kontrastujące uchwyty w jasnym kolorze. Mebel jest dwudrzwiowy – za każdymi z bocznych drzwiczek znajdują się pojemne półki (4 szt.), ponadto w części środkowej komody zlokalizowane są aż trzy pojemne szuflady, które pomogą utrzymać elementy wyposażenia domowników w porządku.

Komoda Velvet 47 Szynaka Meble dąb czarny


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
181 cm
Wysokość
88 cm
Głębokość
42 cm
Ilość drzwiczek
2
Ilość półek
4
Ilość szuflad
3
Kolor
Dąb czarny

Polecane produkty