Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KONTENER AYGO AG-11 BOG-FRAN

Szafka na kółkach AYGO AG-11 marki BOG-FRAN; szer. 40,8 cm; wys. 63,7 cm; gł. 39,6 cm.

289,00 zł
Ilość
Dostępny do 7-10 dni roboczych

Kontener AYGO AG-11 z jeden z wielu elementów systemu AYGO. Jest to wielofunkcyjny mebel ruchomy, który dzięki swojej uniwersalności i łatwości przemieszczenia bez problemu odnajdzie się w wielu konfiguracjach. Ten praktyczny kontenerek może być wykorzystany między innymi jako szafka nocna lub stolik pomocniczy. Bardzo dobrze sprawdzi się również jako dostawka do biurka AYGO AG-10, gdy konieczna okaże się większa przestrzeń do zagospodarowania. Mebel wyposażony jest w jeden front, za którym znajduje się półka oraz jedną szufladę. Całość konstrukcji została wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej o wykończeniu biały, petro oraz buk piaskowy, która zapewnia wytrzymałość i trwałość na lata.

Kontener AYGO AG-11 Bog-fran

Kontener AYGO AG-11 Bog-fran

Kontener AYGO AG-11 Bog-fran


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
40,8 cm
Wysokość
63,7 cm
Głębokość
39,6 cm
Materiał
Płyta meblowa laminowana
Ilość drzwiczek
1
Ilość szuflad
1
Kolor
Korpus: buk piaskowy, front: biały/peltro/buk piaskowy

Polecane produkty