Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

Narożnik Sven Caya Design

NAROŻNIK SVEN CAYA DESIGN

Modny narożnik w skandynawskim stylu; szer. 255 cm; wys. 100 cm; gł. 215 cm.

5 305,00 zł
Tkanina
Wzornik tkanin
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Narożnik SVEN stanowi prawdziwą ozdobę salonu. Jego modny, skandynawski charakter oraz wykończenie w eleganckich tkaninach sprawiają, że nadaje ton aranżacji całego wnętrza. Narożnik wyposażony jest w funkcję spania, duży pojemnik na pościel. Dodatkowo mebel wyposażony jest w mobilną pufę, która może być dodatkowym siedziskiem lub okazjonalnym stolikiem. Nogi z litego drewna dodają narożnikowi lekkości i finezji. Prosta i geometryczna forma mebla ozdobiona została pikowaniami na boku i przeszyciami siedzisk, które podkreślają skandynawski styl kolekcji. Narożnik występuje w wersji lewostronnej oraz prawostronnej. Dedykowane materiały obiciowe to tkaniny plamo odporne i łatwo czyszczące się Magic Home.

Narożnik Sven Caya Design

Narożnik Sven Caya Design


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
255 cm
Wysokość
100 cm
Głębokość
215 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
198 x 140 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Materiał
Tkanina
Materiał
Sprężyny Top-line
Materiał
Pianka
Stan produktu
Do montażu

Być może spodoba Ci się także

Polecane produkty