Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK FADO WERSAL

Nowoczesny narożnik Fado marki Wersal z chromowanymi wykończeniami; szer. 385 cm; wys. 80 cm; gł. 216 cm.

6 039,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Niesamowity narożnik Fado Wersal to mebel o obszernym siedzisku, który dedykowany jest do dużych salonów. Taki narożnik bez problemu spełni oczekiwania nawet sporej rodziny, a również w przypadku wizyty gości sprawdzi się doskonale. Warto zaznaczyć, że jest to komfortowy narożnik z funkcją spania, więc ekspresowo można zamienić go w imponujących wymiarów łóżko. Zastosowano tutaj system ułatwiający rozkładanie typu DL, więc samo rozłożenie mebla jest bardzo proste i szybkie. Wewnątrz mebla znajduje się ponadto przydatny pojemnik na pościel, więc poduszki czy koce można mieć zawsze pod ręką, przy jednoczesnej możliwości utrzymania nienagannego porządku. Narożnik wykonany jest z dbałością o szczegóły na piance i sprężynach falistych wysokiej jakości, ponadto posiada opływowy kształt i chromowane wykończenia, które przyciągają uwagę i dodają mu elegancji. Narożnik dostępny jest w wersji lewo- i prawostronnej, ponadto możliwy jest indywidualny dobór tkaniny obicia z bogatej oferty Wersal.

Narożnik Fado Wersal

Narożnik Fado Wersal

Narożnik Fado Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
385 cm
Wysokość
80 cm
Głębokość
164/216 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
140x330 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
43 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste + pianka HR

Polecane produkty