Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK MOLLY CORNER WERSAL

Efektowny narożnik Molly Corner marki Wersal z funkcją spania; szer. 232 cm; wys. 76/90 cm; gł. 168 cm.

4 159,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Designerski narożnik Molly Corner Wersal z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom mebli nietuzinkowych i zaskakujących swoją stylistyką. Gustowne wykończenia sprawiają, że mebel ten bardzo dobrze pasować będzie do wnętrz nowoczesnych, a wymiary konstrukcji pozwalają wpasować ją zarówno we wnętrza o dużej powierzchni, jak i te nieco mniejsze. Bryła narożnika jest regularna i posiada lekko zaokrąglone brzegi. Siedzisko oraz oparcia przeszyte zostały pionowo, co daje niesamowity efekt wizualny. Mebel posiada wygodne podłokietniki, ponadto wyposażono go w funkcję spania typu DL, dzięki czemu można korzystać z niego jak z tradycyjnego siedziska salonowego w dzień, a także jak z wygodnego łóżka w nocy. Narożnik jest wytrzymały, co zawdzięcza wykonaniu na bazie sprężyn falistych i elastycznej pianki, dzięki którym nie odkształca się. Wewnątrz znajduje się pojemnik na pościel, więc łatwiej o utrzymanie porządku. Rodzaj oraz kolor obicia można dobrać samodzielnie, zgodnie z upodobaniami.

Narożnik Molly Corner Wersal

Narożnik Molly Corner Wersal

Narożnik Molly Corner Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
232 cm
Wysokość
76/90 cm
Głębokość
168 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
222x122 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
47 cm
Wypełnienie
Sprężyny faliste

Polecane produkty