Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK DELUXE CORNER WERSAL

Gustowny narożnik Deluxe Corner marki Wersal z funkcją spania; szer. 353 cm; wys. 82/100 cm; gł. 177/203 cm.

5 109,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Elegancki narożnik Deluxe Corner Wersal to propozycja do wnętrz urządzonych ze smakiem i klasą. Doskonale odnajdzie się w salonach klasycznych, gdzie uwagę zwraca się na detale i komfort użytkowania. Mebel ten prezentuje się bardzo okazale, a duża ilość poduszek sprawia, że wprowadza do pomieszczenia ciepłą i rodzinną atmosferę oraz niemalże zachęca do błogiej chwili relaksu. Konstrukcja opiera się na niewielkich stopkach, a na uwagę zasługują również zaokrąglone podłokietniki. Narożnik ten jest uniwersalny (może być prawo- i lewostronny), ponadto powstał na bazie systemu sprężyn falistych, więc jest wytrzymały. Jest to narożnik z funkcją spania, więc nawet niezapowiedziana wizyta gości nie będzie już problemem, gdyż w kilka chwil można dzięki niemu wygospodarować dodatkową powierzchnię do spania. Mebel posiada system rozkładania typu automat DL, ponadto znaleźć można w nim również bardzo praktyczny pojemnik na pościel, który pozwala na trzymanie niezbędnego wyposażenia pod ręką.

Narożnik Deluxe Corner Wersal

Narożnik Deluxe Corner Wersal

Narożnik Deluxe Corner Wersal

Narożnik Deluxe Corner Wersal

Narożnik Deluxe Corner Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
310 cm
Wysokość
90 cm
Głębokość
106/193 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
135 x 256 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
45 cm
Wypełnienie
Sprężyna falista

Polecane produkty