Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

NAROŻNIK GAPPA WERSAL

Nowoczesny narożnik Gappa marki Wersal z elektryczną regulacją głębokości siedziska; szer. 278 cm; wys. 83 cm; gł. 197 cm.

5 999,00 zł
7 327,00 zł
Oszczędź 1 328,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Narożnik Gappa to mebel o unikatowym kształcie, który z pewnością przyciągnie wzrok wielu osób. Idealnie sprawdzi się jako element salonu urządzonego w stylu nowoczesnym lub glamour. Mebel posiada szeroką gamę kolorów oraz materiałów do wyboru, dlatego też każdy użytkownik może dobrać tkaninę zgodną z jego oczekiwaniami. Mebel jest na całości pikowany, co dodatkowo podkreśla jego unikalny kształt. Siedzisko jest wykonane na bazie sprężyn falistych oraz pianki wysokoelastycznej, które zapewniają wytrzymałość oraz stabilność podczas korzystania z mebla. Narożnik jest wyposażony w elektryczną regulację głębokości, która pozwala na komfortowe ustawienie siedziska, dopasowane do indywidualnych preferencji użytkowników. Dodatkowym atutem jest także możliwość wyboru strony narożnika: prawej bądź lewej. Narożnik Gappa to mebel, który doda całemu wnętrzu wytworności oraz stylu, a jego bryła zachwyci niejedną osobę.

Narożnik Gappa Wersal

Narożnik Gappa Wersal

Narożnik Gappa Wersal

Narożnik Gappa Wersal

Narożnik Gappa Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
278 cm
Wysokość
83 cm
Głębokość
197 cm
Wysokość siedziska
43 cm
Wypełnienie
Sprężyna falista
Informacje dodatkowe
Elektrycznie regulowana głębokość siedziska

Polecane produkty