Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

Narożnik Axel Caya Design

NAROŻNIK AXEL CAYA DESIGN

Elegancki, komfortowy i funkcjonalny narożnik z funkcją spania; szer. 245 cm; wys. 86 cm; gł. 188 cm.

5 445,00 zł
Tkanina
Wzornik tkanin
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Narożnik AXEL to elegancki mebel ozdobiony przeszyciami w kształcie rombów i marszczeń. Jego uroda została podkreślona designerskimi nogami, które sprawiają, że mebel zyskał lekkości i jest funkcjonalny. Axel to narożnik wyposażony w niezawodną funkcję spania typu delfin, która jest stabilna i prosta w obsłudze. Znajdziemy również pojemne miejsce do przechowywania pościeli, koców i poduszek. W skład kolekcji Axel wchodzi narożnik lewo i prawostronny, a także fotel oraz hoker. Narożnik Exel niezwykle elegancko prezentuje się w materiale typu velvet, który dostępny jest w bogatej gamie kolorystycznej. Na zdjęciu przedstawiamy model wykonany w tkaninie Venus Velvet.

Narożnik Axel Caya Design

Narożnik Axel Caya Design


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
245 cm
Wysokość
86 cm
Głębokość
188 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
212 x 142 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Materiał
Tkanina
Stan produktu
Do montażu

Być może spodoba Ci się także

Polecane produkty