Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

PÓŁKA VELVET 34 SZYNAKA MEBLE DĄB CZARNY

Krótka półka Velvet 34 marki Szynaka Meble w kolorze dąb czarny; szer. 111 cm; wys. 24 cm; gł. 25 cm.

646,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Krótka wisząca półka Velvet 34 Dąb czarny to element bardzo praktyczny, którego nie może zabraknąć w żadnym gustownie urządzonym pomieszczeniu. Półka odnajdzie się w różnych pomieszczeniach i pasować będzie zarówno do aranżacji bardziej klasycznych, jak i bardziej tradycyjnych. Jest to półka krótka w kolorze czarnego dębu, która posiada efektowne oświetlenie. Powieszona na ścianie będzie nie tylko atrakcyjnie się prezentować, ale również stworzy ciekawą strefę ekspozycyjną na książki, pamiątki, zdjęcia i innego typu akcesoria. Znajdziemy tutaj także dekoracyjną wstawkę z drewna szropowanego z atrakcyjną strukturą, co jest charakterystycznym elementem wszystkich mebli z kolekcji Velvet.

Półka Velvet 34 Szynaka Meble dąb czarny


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
111 cm
Wysokość
24 cm
Głębokość
25 cm
Kolor
Dąb czarny

Polecane produkty