Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

PUFA NIVA HALMAR POPIELATY

Minimalistyczna pufa Niva marki Halmar w kolorze popielatym; śred. 40 cm; wys. 39 cm.

209,00 zł
Ilość
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych

Klasyczna dwukolorowa pufa idealnie sprawdzi się w każdym pokoju, w którym znajduje się miejsce na strefę wypoczynkową. W połączeniu na przykład z czarną stalową ławą Pufa Halmar z kolekcji Niva stworzy świetną przestrzeń do rozmów z bliskimi czy współpracownikami. Uniwersalne kolory pozwalają na zestawianie modelu z wieloma innymi barwami przewodnimi mebli oraz zaaranżowanych już pomieszczeń. Solidny stelaż oraz miękkie siedzisko zapewniają o trwałości i przydatności pufy na lata. Popielaty model najlepiej wpasuje się w nowoczesne style urządzania wnętrz, stając się perfekcyjnym miejscem do odpoczynku oraz eleganckim dopełnieniem dekoracji.

Pufa Niva Halmar Popielaty


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Średnica
40 cm
Wysokość
39 cm
Materiał
Tkanina
Kolor
Popielaty

Polecane produkty