Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

REGAŁ RIVA 03 SZYNAKA MEBLE

Praktyczny regał Riva 03 marki Szynaka Meble; szer. 53 cm; wys. 197 cm; gł. 40 cm.

1 261,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Praktyczny regał Riva 03 to mebel jednodrzwiowy z szufladą i półkami odkrytymi, który bardzo dobrze pasować będzie do dziecięcego i młodzieżowego pokoju, w tym po zestawieniu z odpowiednimi dodatkami zarówno w do pokoju dziewczynki, jak i pokoju chłopca. Regał jest solidny dzięki wytrzymałej płycie meblowej, z której został wykonany. Konstrukcja łączy w sobie kolory: biały, dąb riviera i czarny, co prezentuje się bardzo gustownie. Na dole regału znajduje się pojemna szuflada, natomiast w górnej części są drzwiczki, za którymi schowane są dwa poziomy do przechowywania rzeczy. Oprócz tego regał posiada jeszcze trzy poziomy odkryte, idealne do ekspozycji zabawek, książek czy innych rzeczy.

Regał Riva 03 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
53 cm
Wysokość
197 cm
Głębokość
40 cm
Fronty
Płyta meblowa laminowana w dekorze drewnopodobnym oraz kolorze uni
Korpus
Płyta meblowa laminowana w dekorze drewnopodobnym oraz kolorze uni Rodzaj mebla: Stojący
Ilość drzwiczek
1
Ilość półek
5
Ilość szuflad
1
Kolor
Czarny mat / dąb riviera / biały

Polecane produkty