Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

REGAŁ RIVA 06 SZYNAKA MEBLE

Minimalistyczny regał Riva 06 marki Szynaka Meble; szer. 43 cm; wys. 108 cm; gł. 40 cm.

347,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Praktyczny regał Riva 06 to mebel doskonale uzupełniający pozostałe meble z kolekcji Riva, jednak bez problemu może funkcjonować również jako mebel samodzielny i to nie tylko w pokoju dziecięcym i młodzieżowym, ale i w innych wnętrzach. Konstrukcja ma kolor czarny mat, przez co prezentuje się elegancko i może stać się punktem kontrastowym pokoju. Zaletą tego regału jest bez wątpienia wiele opcji wykorzystania. Może być on postawiony w pionie lub poziomie, ponadto z powodzeniem można go zawiesić w pionie lub poziomie, zależnie od indywidualnych preferencji i dostępnego w pokoju miejsca. Regał przedzielony jest półkami na trzy części, jednak jest nie tylko funkcjonalny, ale również wytrzymały.

Regał Riva 06 Szynaka Meble

Regał Riva 06 Szynaka Meble

Regał Riva 06 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
43 cm
Wysokość
108 cm
Głębokość
40 cm
Fronty
Płyta meblowa laminowana w dekorze drewnopodobnym oraz kolorze uni
Ilość półek
3
Kolor
Czarny mat

Polecane produkty