Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

Sofa Scandi Caya Design

SOFA SCANDI CAYA DESIGN

Komfortowa sofa w skandynawskim stylu; szer. 214 cm; wys. 87 cm; gł. 90 cm.

2 285,00 zł
Tkanina
Wzornik tkanin
Ilość
Obecnie brak na stanie


Sofa SCANDI wyglądem i elementami dekoracyjnymi tj. ozdobne przeszycia i guziki nawiązuje do stylu wersalek z lat 60 tych. Konstrukcja mebla została oparta na drewnianych nóżkach, które dodają jej lekkości i finezji. Prosty sposób rozkładania i niewielkie gabaryty stanowią o atrakcyjności sofy dla użytkowników niedużych przestrzeni. Sofa idealnie dopasuje się do modnego skandynawskiego stylu we wnętrzach zapewniając komfort i wygodę. Scandi wyposażona jest funkcję spania oraz pojemnik na pościel. Preferowane materiały obiciowe to tkaniny plamo odporne i łatwo czyszczące się Magic Home.

Sofa Scandi Caya Design

Sofa Scandi Caya Design


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
214 cm
Wysokość
87 cm
Głębokość
90 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
197x120 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Materiał
Pianka wysokoelastyczna
Materiał
Tkanina
Materiał
Sprężyny faliste

Polecane produkty