Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

ŁAWA LASTRICO HALMAR

Designerska ława Lastrico marki Halmar; śred. 50 cm; wys. 40 cm.

269,00 zł
Ilość
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych

Elegancka ława wykonana ze sztucznego kamienia lastryko to świetny mebel do aranżacji w salonie, pokoju dziennym czy w nowoczesnej przestrzeni biurowej. Wyjątkowy blat w połączeniu z solidnymi nóżkami dodają ławie odrobiny luksusu oraz ekstrawagancji. Ława to idealne miejsce na ustawienie dekoracji w pomieszczeniu, ale i niezbędna powierzchnia w strefie wypoczynkowej salonu. Można odłożyć na nią pilota, pyszną kawę czy różnego rodzaju przekąski. Ze względu na występowanie kilku kolorów w obrębie kamiennego blatu, ława będzie pasować do wielu wystrojów wnętrz czy kolorów przewodnich zaaranżowanych pomieszczeń.

Ława Lastrico Halmar


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Średnica
50 cm
Wysokość
40 cm
Kolor
Lastryko
Blat
Lastryko

Polecane produkty