Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

STÓŁ IRMA IM-13 BOG-FRAN

Rozkładany stół IRMA IR-13 marki BOG-FRAN dostępny w trzech wersjach kolorystycznych; szer. 160-200 cm; wys. 76,5 cm; gł. 90 cm.

1 119,00 zł
Wybarwienie
Ilość
Dostępny do 7-10 dni roboczych

Dzięki swojej funkcjonalności rozkładany stół IRMA IM-13 to pozycja wręcz obowiązkowa w jadalni, pokoju dziennym lub salonie. Przestronny blat stołu, który po rozłożeniu osiąga aż 200 cm szybko stanie się komfortowym centrum rodzinnych posiłków lub spotkań z przyjaciółmi, a uniwersalne i modne wykończenie w bieli wniesie do wnętrza dużo lekkości i elegancji. Dzięki klasycznej konstrukcji i nowoczesnym wybarwieniu mebel z łatwością odnajdzie się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacjach. Trwałość na lata i dużą odporność na zarysowania i zabrudzenia zapewnia wykonanie z najwyższej jakości płyty laminowanej.

Stół IRMA IM-13 Bog-fran

Stół IRMA IM-13 Bog-fran


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
160 cm
Wysokość
76,5 cm
Głębokość
90 cm
Szerokość po rozłożeniu
200 cm
Blat
Płyta meblowa laminowana

Polecane produkty