Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

STÓŁ TES TS-9 BOG-FRAN

Rozkładany stół TES TS-9 marki BOG-FRAN dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych; szer. 160-200 cm; wys. 77 cm; gł. 90 cm.

1 339,00 zł
Wybarwienie
Ilość
Dostępny do 7-10 dni roboczych

Stół rozkładany TS-9 należy do kolekcji mebli TES. Długość jego blatu mieści się w przedziale 160 - 200 cm, dzięki czemu posłuży zarówno do codziennych posiłków, jak również do bardziej wyjątkowych w większym gronie. Blat wystarczy wygodnie przesuwać tylko z jednej strony, aby rozsunąć jego obie części. Podparcie na pojedynczej prostopadłościennej podstawie pozwala swobodnie dosunąć krzesła. Stół wykonany z grubej płyty, dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych laminatu – orzech i wiąz mat. Wzór drewna to dobry wybór dla miłośników naturalnego stylu. Czarne detale dodają nowoczesnego i eleganckiego charakteru.

Stół TES TS-9 Bog-fran

Stół TES TS-9 Bog-fran


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
160 cm
Wysokość
77 cm
Głębokość
90 cm
Szerokość po rozłożeniu
200 cm
Kolor
Orzech lub wiąz mat
Blat
Płyta wiórowa laminowana

Polecane produkty