Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

STÓŁ DALLAS TYP 40 DEKORT rozkładany

Rozkładany stół Dallas Typ 40 marki Dekort; szer. 160-240 cm; wys. 77 cm; gł. 90 cm.

3 994,20 zł
4 438,00 zł
Oszczędź 10%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 438,00 zł.

Wykończenie
Ilość
Dostępny do 20 dni roboczych

Rozkładany stół z kolekcji Dallas najlepiej sprawdzi się w gustownie urządzonej jadalni. Dzięki możliwości rozszerzania mebla można zmieścić przy nim do sześciu osób. Będzie on miejscem odbywania się najważniejszych rozmów oraz spotkań z bliskimi. Stół w domu zawsze kojarzy się z ciepłą atmosferą, dlatego nie może zabraknąć go w wystroju naszej jadalni czy salonu. Solidne wykonanie nóg mebla oraz blatu świadczy o jego długoterminowej przydatności. Dodatkowo podczas produkcji stołu wykorzystano metodę olejowania drewna po to, aby zachować unikalność widocznych sęków i słojów przy jednoczesnym zabezpieczeniu materiału przed uszkodzeniami. Uniwersalny styl mebla umożliwia łączenie go z każdego rodzaju stylem wnętrza.

Stół Dallas Typ 40 Dekort

Stół Dallas Typ 40 Dekort


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
160 cm
Wysokość
77 cm
Głębokość
90 cm
Szerokość po rozłożeniu
240 cm
Materiał
Drewno olejowane
Kolor
Dąb naturalny

Polecane produkty