Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFKA NOCNA LIVORNO 68 SZYNAKA MEBLE DĄB WOTAN-BIAŁY MAT

Nowoczesna szafka nocna Livorno 68 marki Szynaka Meble; szer. 60 cm; wys. 100 cm; gł. 35 cm.

580,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Wyjątkowa szafka nocna lewa Livorno 68 Dąb wotan-biały mat proponowana jest zwłaszcza jako uzupełnienie łóżka z tej samej kolekcji, gdyż pasuje do niego idealnie. Konstrukcja szafki jest biała matowa, a jej stelaż przyścienny i podstawa mają kolor dębu wotan. Całość prezentuje się elegancko, a dodatkowe oświetlenie fragmentu pnia, który wbudowany jest w szczyt szafki jest bardzo efektowne i nastrojowe. Szafka nocna posiada jedną pojemną szufladę, ponadto pomieści również akcesoria podręczne na swoim blacie. Nie da się nie zwrócić uwagi na jej nietypową konstrukcję – mebel wygląda jakby był zawieszony w powietrzu, co daje niesamowity efekt. To mebel, który spełni najwyższe oczekiwania.

Szafka nocna Livorno 68 Szynaka Meble dąb wontan-biały mat

Szafka nocna Livorno 68 Szynaka Meble dąb wontan-biały mat

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
60 cm
Wysokość
100 cm
Głębokość
35 cm
Ilość szuflad
1

Polecane produkty