Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFKA NOCNA LIVORNO 69 SZYNAKA MEBLE DĄB WOTAN-BAZALT

Stylowa szafka nocna Livorno 69 marki Szynaka Meble; szer. 60 cm; wys. 100 cm; gł. 35 cm.

580,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Nietuzinkowa szafka nocna prawa Livorno 69 Dąb wotan-bazalt to perfekcyjne uzupełnienie łóżka z tej samej kolekcji. Szafka będzie prezentować się w sypialni bardzo gustownie, a jednocześnie wniesie do pomieszczenia przyjemną atmosferę. Mebel ma bardzo nowoczesny design i odważne połączenie kolorystyczne. Zestawiono tutaj prostą bryłę szuflady w kolorze bazaltowym z atrakcyjnym stelażem przyściennym i oryginalną podstawą, które są w kolorze dębu wotan. Wyjątkowość całej konstrukcji podkreśla gustowne oświetlenie fragmentu pnia wbudowanego w szczyt szafki. Szuflada tej szafki nocnej jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale też bardzo pojemna, ponadto na blacie również jest dużo miejsca.

Szafka nocna Livorno 69 Szynaka Meble dąb wontan-bazalt

Szafka nocna Livorno 69 Szynaka Meble dąb wontan-bazalt

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
60 cm
Wysokość
100 cm
Głębokość
35 cm
Ilość szuflad
1

Polecane produkty