Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

SZAFA LIVORNO 73 SZYNAKA MEBLE DĄB WOTAN-BIAŁY MAT

Pojemna 2-drzwiowa szafa Livorno 73 marki Szynaka Meble; szer. 215 cm; wys. 210 cm; gł. 60 cm.

2 673,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

Przesuwna szafa Livorno 73 Dąb wotan-biały mat prezentuje się bardzo elegancko i stylowo, co zawdzięcza między innymi odważnemu zestawieniu kolorystycznemu. Połączono tu kolor biały mat z kolorem dębu wotan, a całość uzupełniono o elementy pnia drzewa oraz przecięte w poziomie lustra. Szafa jest przesuwna, dwudrzwiowa. Wewnątrz znajduje się bardzo dużo miejsca do przechowywania rzeczy, więc może służyć jako garderoba lub szafa na odzież wierzchnią. Wnętrze szafy podzielone jest w pionie na dwie części – z każdej strony znajduje się jedna duża półka oraz drążek na wieszaki. Warto dodać, że można również wykorzystać dół szafy – np. do układania większego wyposażenia czy rzeczy w pudełkach.

Szafa Livorno 73 Szynaka Meble dąb wontan-biały mat

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
215 cm
Wysokość
210 cm
Głębokość
60 cm
Ilość drzwiczek
2
Ilość półek
2
Kolor
Dąb wotan, bazaltowo-szary i elementy pnia promieniowe

Polecane produkty