Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

WITRYNA VELLE 15 SZYNAKA MEBLE

Niska 2-drzwiowa witryna Velle 15 marki Szynaka Meble; szer. 95 cm; wys. 147 cm; gł. 42 cm.

3 406,00 zł
Ilość
Dostępny do 8 tygodni

2-drzwiowa (niska) witryna Velle 15 będzie dobrze pasować do salonu, ale sprawdzi się także w innych pomieszczeniach, w tym np. w jadalni. Mebel przedzielony jest w pionie na dwie części – szerszą z efektownym przeszkleniem na drzwiczkach, a także węższą z drzwiczkami bez przeszklenia. Część rzeczy mogą zatem domownicy wyeksponować, a część schować, co pomoże w utrzymaniu ładu. Witryna w kolorze olejowanego dębu miodowego sprawi, że pomieszczenie stanie się bardziej przytulne, a jej szczotkowane fronty oraz wyraźnie zaznaczony rysunek drewna z pewnością przypadną do gustu wymagającym użytkownikom. Wewnątrz znajdują się zarówno półki szklane (za przeszkleniem), jak i drewniane (schowane).

Witryna Velle 15 Szynaka Meble

Witryna Velle 15 Szynaka Meble

Witryna Velle 15 Szynaka Meble

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
95 cm
Wysokość
147 cm
Głębokość
42 cm
Fronty
Lite drewno dębowe szczotkowane, okleina naturalna (fornir) element pnia promieniowy, szkło hartowane - bezbarwne.
Korpus
Płyta meblowa w naturalnej okleinie dębowej (fornir); wew.: płyta meblowa w dekorze drewnopodobnym
Ilość drzwiczek
2
Ilość półek
4
Kolor
Dąb miodowy olejowany, front szczotkowany

Polecane produkty