Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

Witryna 2342 Wzgórze Solidwood

WITRYNA 2224 WZGÓRZE SOLIDWOOD

Meble wykonane z drewna dębowego; szer. 108 cm; wys. 140 cm; gł. 40 cm.

3 570,00 zł
Ilość
Dostępny do 4 tygodni

Witryna 2224 opiera się na czarnych, stalowych płozach, dzięki czemu wygląda bardzo elegancko i nietypowo. Do wykonania jej frontów posłużyło lite drewno dębowe, a korpus i blat tworzy naturalny fornir dębowy. Mebel jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale również wytrzymały, co zawdzięcza olejowaniu i woskowaniu. Witryna posiada drzwiczki z czarnymi uchwytami i funkcją spowolnienia domyku. Jedne z drzwiczek są przeszklone – za nimi znajdują się trzy szklane półki na ozdobne akcesoria lub książki. To mebel idealny do wnętrz w stylu loftowym lub rustykalnym, ale odnajdzie się też w innym wystroju.

Aranzacja Wzgórze Solidwood

Witryna 2342 Wzgórze Solidwood


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
108 cm
Wysokość
140 cm
Głębokość
40 cm
Materiał
Drewno
Stan produktu
Zmontowane

Być może spodoba Ci się także

Polecane produkty