.

Filtruj ofertę (8)
Aktywne filtry

Kategoria

Resetuj

Producent

Wysokość

Od: 
Do: 

Szerokość

Od: 
Do: 

Głębokość

Od: 
Do: 

Cena

Od: 
Do: 

Stoliki i ławy rozkładane

Dostępny do 7-10 dni roboczych
659,00 zł
Dostępny do 7-10 dni roboczych
679,00 zł
Dostępny do 7-10 dni roboczych
Ostatnie sztuki w magazynie
Obecnie brak na stanie
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych
Ostatnie sztuki w magazynie
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych

Stoliki i ławy rozkładane to bardzo praktyczny element wyposażenia strefy wypoczynkowej w salonie. W wersji złożonej doskonale sprawdzą się na co dzień, a kiedy mamy ochotę wypić kawę w większym gronie, bez problemu zwiększymy powierzchnię blatu. To doskonałe rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy cenią sobie funkcjonalne rozwiązania w domu.

Stolik kawowy rozkładany – praktyczny meble w strefi wypoczynkowej!

Ławy i stoliki kawowe rozkładane do salonu to meble skrojone na miarę potrzeb chwili. Możemy z nich korzystać tak, jak wymaga tego sytuacja: wydłużać lub składać w zależności od tego, czy chcemy zaoszczędzić powierzchnię użytkową w pomieszczeniu, czy w danym momencie bardziej liczy się większa powierzchnia blatu. Producenci starają się projektować rozkładane stoliki i ławy tak, aby były maksymalnie wygodne w użytkowaniu. Dlatego w ofercie znajdziemy też niejeden stolik kawowy rozkładany i podnoszony jednocześnie. Regulacja wysokości blatu to rozwiązanie konstrukcyjne, które doceni każdy, kto ma ochotę czasem zjeść obiad przy ulubionym serialu.

Nowoczesne stoliki i ławy rozkładane do salonu

Kreatywność projektantów mebli nie ogranicza się jednak do możliwości tradycyjnego rozkładania i podnoszenia blatu. Dla tych, którzy chcą się wyróżnić nieszablonową konstrukcją mebla, przygotowali oni stoliki i ławy do salonu rozkładane w oryginalny sposób: poprzez wysunięcie w bok dodatkowych blatów. Ta nowatorska forma z pewnością nie umknie niczyjej uwadze.

Stoliki i ławy do salonu rozkładane - meble idealnie dopasowane do aranżacji!

Wybierając ławę lub stolik kawowy rozkładany, poza aspektem funkcjonalnym, koniecznie trzeba uwzględnić aspekt wizualny. Mebel musi pasować do wystroju wnętrza, aby aranżacja była spójna. Twój salon utrzymany jest w stylu nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim, industrialnym, prowansalskim, retro, czy może glamour? Uwzględniając kanon estetyki danego trendu, wybierz odpowiedni stolik rozkładany do salonu lub ławę.

Sprawdź naszą ofertę i znajdź idealnie pasującą ławę rozkładaną lub stolik kawowy!