.

Filtruj ofertę (8)
Aktywne filtry

Kategoria

Resetuj

Producent

Wysokość

Od: 
Do: 

Szerokość

Od: 
Do: 

Głębokość

Od: 
Do: 

Cena

Od: 
Do: 

Regały zamknięte

Dostępny do 8 tygodni
Dostępny do 7-10 dni roboczych
Dostępny do 7-10 dni roboczych
Dostępny do 7-10 dni roboczych
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych
Obecnie brak na stanie

Regały zamknięte – alternatywa dla szaf!

Regały zamknięte to meble, które są świetną alternatywą dla dużych szaf i doskonale sprawdzą się do przechowywania tych wszystkich przedmiotów, których nie chcemy eksponować na otwartych półkach. Obok regałów o całkowicie zabudowanych frontach, popularnością cieszą się też regały częściowo zamknięte. Ich wybór to bardzo praktyczne rozwiązanie, jeżeli chcemy mieć mebel, który spełni dwojaką funkcję: zarówno przechowywania, jak i ekspozycji. Funkcję ekspozycyjną spełni też regał zamknięty z przeszklonymi frontami.

Regał zamknięty – uniwersalny mebel do salonu i gabinetu!

Regały zamknięte to bardzo uniwersalne meble, które z powodzeniem wykorzystamy w aranżacji niejednego pomieszczenia w domu. W sypialni regał zamknięty z półkami posłuży do schowania ubrań w formie poskładanej, jeśli powierzchnia użytkowa szafy nie jest wystarczająca. W salonie regał na książki zamknięty w formie oszklonej gabloty pozwoli stworzyć efektowną biblioteczkę. Z kolei w gabinecie będzie doskonałym miejscem na różne akcesoria niezbędne w codziennej pracy. Nie tylko w mieszkaniu, ale również w biurze w wielu przypadkach będzie niezastąpiony. Regał biurowy zamknięty umożliwi przechowywanie wszelkich firmowych dokumentów i artykułów biurowych, pozwalając jednocześnie zachować porządek. Jeśli potrzebujesz dodatkowego schowka na drobiazgi, trafnym pomysłem będzie regał zamknięty z szufladami, które pomieści różne drobne przydatne w miejscu pracy przedmioty.

Regały zamknięte to wiele korzyści!

Podstawowa zaleta regałów zamkniętych to możliwość utrzymania ładu w pomieszczeniu i posegregowania na półkach przechowywanych przedmiotów według własnego pomysłu. Na tym jednak nie koniec! Zamknięte fronty to również ochrona przed osadzaniem się kurzu albo przypadkowym strąceniem przedmiotów. Rodzice małych dzieci z pewnością docenią możliwość ukrycia przed wzrokiem swoich pociech tych wszystkich przedmiotów, które nie powinny, np. ze względów bezpieczeństwa, dostać się w ich ręce.

Sprawdź naszą ofertę regałów zamkniętych i przekonaj się, jak wiele masz możliwości wyboru. Z pewnością znajdziesz model dopasowany stylistycznie do aranżacji Twojego wnętrza!