.

Filtruj ofertę (14)
Aktywne filtry

Kategoria

Resetuj

Wysokość

Od: 
Do: 

Szerokość

Od: 
Do: 

Głębokość

Od: 
Do: 

Cena

Od: 
Do: 

Układ

Narożniki U

Dostępny do 10 tygodni
7 539,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
7 689,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
7 929,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
8 369,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
8 899,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
9 589,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
Dostępny do 10 tygodni
Dostępny do 10 tygodni
Dostępny do 10 tygodni
Dostępny do 10 tygodni
10 229,00 zł
Dostępny do 10 tygodni

Narożniki U – funkcjonalne i eleganckie!

W trakcie aranżowania salonu o większym metrażu warto zastanowić się nad narożnikiem w kształcie litery U, który jest idealnym wyborem do pomieszczenia tego typu. Konstrukcja narożnika U składa się z jednego długiego ramienia oraz dwóch krótszych, prostopadle ustawionych części, kształtem przypominającym literę U. Ten typ budowy sprawia, że mebel wyróżnia się praktycznością oraz wysokim komfortem użytkowania. Narożnik U zapewnia sporą ilość wygodnej przestrzeni do siedzenia, przez co idealnie sprawdzi się podczas popołudniowej wizyty przyjaciół lub rodziny. Narożnik w kształcie litery U to wyjątkowo uniwersalna i praktyczna propozycja, która szybko stanie się centralnym miejscem spotkań i codziennego relaksu w każdym salonie.

Narożnik w kształcie U – luksusowe rozwiązanie do salonu!

Salon to istotne w każdym domu miejsce, które poza funkcją praktyczną spełnia również rolę reprezentacyjną. W trakcie wyposażania tego ważnego miejsca warto poświęcić mu większą ilość uwagi. Odpowiednio dobrane wyposażenie nie tylko podkreśli charakter wnętrza, ale również wniesie do niego sporo funkcjonalności i klasy. Aby zachować spójny charakter aranżacji ważne, aby wyposażenie salonu było również dopasowane do stylu pozostałych pomieszczeń. Narożniki w kształcie U są obecnie jednym z najczęściej wybieranych przez klientów mebli do salonu lub sypialni. Meble tego typu cechują się solidnością wykonania, mocno reprezentacyjnym charakterem oraz niezwykłym komfortem użytkowania.

Narożniki w kształcie litery U w naszej ofercie!

W ofercie naszego sklepu znajduje się obszerny wybór modnych, tapicerowanych narożników w kształcie litery U. Oferowane przez nas wysokiej jakości meble znacznie ułatwiają urządzenie pomieszczenia w elegancki oraz przede wszystkim praktyczny sposób. Mnogość różnorodnych materiałów oraz wariantów kolorystycznych pozwala na dobranie mebla według indywidualnych potrzeb i preferencji. Nasze produkty świetnie odnajdą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach. Niektóre narożniki w kształcie litery U są dodatkowo wyposażone w funkcję spania, co umożliwia rozłożenie mebla i pozwala stworzyć komfortową przestrzeń do nocnego wypoczynku. Wykonanie z najwyższej jakości materiałów jak pianka elastyczna, drewno, sprężyny oraz trwałe tkaniny jest gwarancją wytrzymałości na codzienne użytkowanie i zadowolenia z zakupu na lata. Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealny narożnik U do swojego wnętrza!