.

.

NAROŻNIK FOCUS XL WERSAL

Elegancki narożnik Focus XL marki Wersal z elektrycznie regulowanym siedziskiem; szer. 352 cm; wys. 82/98cm; gł. 177/204 cm.

7 929,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Elegancki narożnik Focus XL Wersal to mebel pełen klasy, który doskonale odnajdzie się we wnętrzach nowoczesnych i nietuzinkowych. Jest to mebel dla wymagających, który bez wątpienia robi wrażenie i zachwyca swoją funkcjonalnością i wyglądem. Narożnik ma kształt litery U i bez trudu zapewni wygodne miejsce do wypoczynku nawet większej rodzinie. Uwagę przyciągają bardzo atrakcyjne wizualnie przeszycia siedziska i jego lekkie pikowania, ponadto poziome przeszycia widoczne są także na oparciach. Cała bryła narożnika opiera się na smukłych nóżkach wykonanych z drewna, dzięki czemu, mimo swoich pokaźnych wymiarów, mebel nie prezentuje się masywnie i nie przytłacza przestrzeni. Narożnik został wykonany na bazie sprężyn falistych, co sprawia, że jest bardzo wygodny, a przy tym wyróżnia się dużą wytrzymałością. Mebel ten posiada możliwość elektrycznej regulacji głębokości siedziska, a także ma szeroki podłokietnik i regulowane zagłówki (tzw. funkcja relax) dla jeszcze większego komfortu.

Narożnik Focus XL Wersal

Narożnik Focus XL Wersal

Narożnik Focus XL Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
352 cm
Wysokość
82/98 cm
Wysokość siedziska
45 cm
Głębokość
204 cm
Wysokość nóżek
12 cm
Funkcja spania
Bez funkcji spania
Schowek na pościel
Bez schowka na pościel
Wypełnienie
Sprężyna falista
Informacje dodatkowe
Regulowany zagłówek
Informacje dodatkowe
Elektrycznie regulowana głębokość siedziska
Układ
Lewy
Układ
Prawy
Głębokość siedziska
61-87 cm
Materiał nóżek
Drewno
Kolor nóżek
Czarny

Polecane produkty