Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

DOSTAWA ZAMÓWIEŃ

Zamówienia, niezależnie od wybranej formy płatności, na terenie całego kraju dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich GLS, DPD, DTS oraz Rohlig Suus. Kurierzy pracują zazwyczaj w godzinach od 8 do 16. W celu dostawy towaru w godzinach niestandardowych prosimy o kontakt ze sklepem – telefoniczny, mailowy lub poprzez czat. Dostawa Standardowa nie obejmuje usługi wniesienia materaca. Klient może także wybrać usługę Dostawy Premium obejmującą wniesienie towaru za próg mieszkania.

SPOSOBY DOSTAWY:

  1. Odbiór własny – 0,00 zł
  2. Wysyłka kurierem – opłata wg cennika dostawy.

CENNIK DOSTAWY:

Wartość zakupówDostawa Standard
(transport bez wniesienia)
Dostawa Premium
(transport z wniesieniem)
do 1499 zł Transport gratis! 59 zł
od 1500 zł Transport gratis! 59 zł

TERMIN REALIZACJI

Termin realizacji jest określany indywidualnie, a informacja o terminie wysyłki znajduje się w opisie każdego produktu.

OPAKOWANIE I ODBIÓR

Do pakowania przesyłek przywiązujemy bardzo dużą wagę, aby uniknąć niepotrzebnych problemów. Meble są odpowiednio zabezpieczone tak, aby nie zostały one uszkodzone w czasie transportu. Dodatkowo wszystkie wysyłane towary są ubezpieczone. Zamawiający ma obowiązek sprawdzenia przesyłki zaraz po jej otrzymaniu. Jeżeli przesyłka budzi wątpliwości, najlepiej sprawdzić ją w obecności kuriera. Jeśli uszkodzenie zostanie odkryte już po jego odjeździe, prosimy o kontakt z naszym sklepem, aby umówić oględziny przesyłki przez kuriera. Wszelkie uszkodzenia powinny być naniesione na protokół szkody spisany w jego obecności, a oryginał przesłany na adres sklepu.