Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

Filtruj ofertę (33)
Aktywne filtry

Kategoria

Resetuj

Producent

Cena

Od: 
Do: 

Kolor

Biurka z szufladami

599,00 zł
Obecnie brak na stanie
Ostatnie sztuki w magazynie
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych
574,00 zł
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych
Ostatnie sztuki w magazynie
Obecnie brak na stanie
Dostępny do 7-10 dni roboczych
-15%
498,95 zł 587,00 zł -15%
Dostępny do 8 tygodni
-15%
528,70 zł 622,00 zł -15%
Dostępny do 8 tygodni
-15%
759,90 zł 894,00 zł -15%
Dostępny do 8 tygodni

Biurko z szufladami – idealne do mniejszych pomieszczeń

Miejsce do przechowywania w biurku to dla wielu osób niezbędny element jego wyposażenia. Trudno bowiem wyobrazić sobie wygodne warunki pracy lub nauki bez różnych przydatnych akcesoriów, które mamy w zasięgu ręki. Doskonale w roli schowka sprawdzają się szuflady, które pozwolą włożyć do swojego wnętrza wszelkie potrzebne drobiazgi. Biurka z szufladami to doskonały wybór do mniejszych pomieszczeń!

Biurko z szufladami – funkcjonalny układ!

Biurka wyposażone są w różną ilość szuflad. Dla niektórych wystarczające będzie biurko z jedną szufladą lub biurko z dwoma szufladami, dla innych niezbędne będzie biurko z wieloma szufladami, aby pomieścić wszystkie gadżety. Szuflady mogą być rozmieszczone na wiele sposobów. Możesz kupić biurko z szufladami po obu stronach albo po jednej, albo też biurko z szufladami pod blatem. Wybór zależy od Twoich potrzeb i preferencji.

Biurko z szufladami o wielkości dostosowanej do wnętrzu

Biurko z szufladami to mebel, które sprawdzi się w pokoju młodzieżowym, gabinecie domowym, kąciku do pracy albo w biurze. Niektóre z tych pomieszczeń, mogą być obszerne i duże biurko z szufladami, będzie idealne do takiego wnętrza, zaś inne mają bardzo ograniczony metraż i trzeba dobrze przemyśleć ich organizację. Kiedy dysponujemy niewielką powierzchnią użytkową, możemy wybrać wąskie biurko z szufladami, które wszędzie się zmieści, a jednocześnie będzie w pełni funkcjonalnym meblem do codziennej pracy.

Biurka z szufladami – różnorodny design!

Jeśli biurko z szufladami kojarzy Ci się wyłącznie ze standardowym, tradycyjnym meblem, to znaczy, że nie widziałeś jeszcze naszej oferty. U nas znajdziesz zarówno klasyczne, ponadczasowe modele, jak i takie, których wzornictwo doskonale wpisuje się we współczesne, bardzo modne trendy. Masz ochotę urządzić swoje miejsce do pracy w niezwykle popularnym ostatnio stylu industrialnym, może new nordic, a może jeszcze innym? Z pewnością znajdziesz pasujący mebel.

Zachęcamy do obejrzenia przygotowanego z myślą o Twoich potrzebach asortymentu biurek z szufladami, które będą idealne do każdej aranżacji i pomogą urządzić bardzo komfortowe miejsce pracy!