Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

Filtruj ofertę (91)
Aktywne filtry

Kategoria

Resetuj

Producent

Cena

Od: 
Do: 

Funkcja spania

Układ

Kolor

Narożniki

Dostępny do 8 tygodni
Dostępny do 8 tygodni
Dostępny do 8 tygodni
Dostępny do 8 tygodni
Dostępny do 8 tygodni
Dostępny do 8 tygodni
Dostępny do 8 tygodni
Dostępny do 8 tygodni
Dostępny do 8 tygodni
Dostępny do 8 tygodni
Dostępny do 8 tygodni
Dostępny do 8 tygodni

Narożniki – funkcjonalność i wygoda!

Narożnik stanowi podstawowe wyposażenie każdego mieszkania. Jest to niezwykle funkcjonalny, wygodny i przydatny w codziennym życiu mebel. Narożniki dają wiele możliwości wykorzystania. W ciągu dnia narożnik spełnia funkcję wypoczynkową, natomiast w nocy zapewnia dodatkowe miejsce do spania dla gości. Narożniki rozkładane i z funkcją spania doskonale sprawdzą się w często odwiedzanych przez gości domach i mieszkaniach. Obok praktycznych funkcji, narożnik pełni również funkcję estetyczną. Odpowiednio dobrany, dopasowany do wystroju pomieszczenia, wpływa na wyjątkowy klimat i charakter salonu czy sypialni.

Narożniki do salonu i sypialni!

Niewątpliwą zaletą narożników jest ich uniwersalność oraz niezwykle szeroka oferta produktowa. Dostępne są produkty w bogatej kolorystyce, jak również w różnych rozmiarach i kształtach, pozwalają w sposób praktyczny zagospodarować przestrzeń zarówno w salonie, jak i w sypialni! Popularnym modelem wśród klientów są narożniki w kształcie litery „L” i „U”, które tworzą wyjątkową przestrzeń w każdym mieszkaniu. Aranżacja narożnika ze stylowym fotelem i praktycznym stolikiem zapewnia wyjątkową strefę relaksu do codziennego wypoczynku.

Narożniki z funkcją spania – praktyczne rozwiązanie!

Praktyczność i funkcjonalność to dwie podstawowe kwestie, którymi powinniśmy się kierować przy wyborze narożnika. Narożniki z funkcją spania spełnią wszystkie te wymagania. W ciągu dnia wyjątkowa strefa relaksu natomiast w nocy duża powierzchnia spania, która zapewnia komfort snu porównywalny ze standardowym łóżkiem. Zaletą narożników rozkładanych jest również możliwość przechowywania pościeli w specjalnie przeznaczonym do tego pojemniku. Narożniki do spania to bardzo popularne i cieszące się dużą popularnością wśród klientów meble!

Sprawdź teraz wyjątkową ofertę w naszym sklepie i wybierz dla siebie wymarzony narożnik!