.

Filtruj ofertę (92)
Aktywne filtry

Kategoria

Resetuj

Podkategora

Producent

Wysokość

Od: 
Do: 

Szerokość

Od: 
Do: 

Głębokość

Od: 
Do: 

Cena

Od: 
Do: 

Układ

Narożniki

Dostępny do 10 tygodni
Dostępny do 10 tygodni
Dostępny do 10 tygodni
4 369,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
5 859,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
Dostępny do 10 tygodni
Dostępny do 10 tygodni
4 729,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
6 199,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
6 850,00 zł
Dostępny do 8 tygodni
Dostępny do 10 tygodni
7 620,00 zł
Dostępny do 8 tygodni

Narożniki – funkcjonalność i wygoda!

Narożnik stanowi podstawowe wyposażenie każdego mieszkania. Jest to niezwykle funkcjonalny, wygodny i przydatny w codziennym życiu mebel. Narożniki dają wiele możliwości wykorzystania. W ciągu dnia narożnik spełnia funkcję wypoczynkową, natomiast w nocy zapewnia dodatkowe miejsce do spania dla gości. Narożniki wypoczynkowe z możliwością rozłożenia i z funkcją spania doskonale sprawdzą się w często odwiedzanych przez gości domach i mieszkaniach. Obok praktycznych funkcji, nowoczesny narożnik pełni również funkcję estetyczną. Odpowiednio dobrany, dopasowany do wystroju pomieszczenia, wpływa na wyjątkowy klimat i charakter salonu czy sypialni.

Narożniki do salonu i sypialni!

Niewątpliwą zaletą narożników jest ich uniwersalność oraz niezwykle szeroka oferta produktowa. Dostępne są narożniki w bogatej kolorystyce, jak również w różnych rozmiarach i kształtach, pozwalają w sposób praktyczny zagospodarować przestrzeń zarówno w salonie, jak i w sypialni! Popularnym modelem wśród klientów są nowoczesne narożniki w kształcie litery „L” i „U”, które tworzą wyjątkową przestrzeń w każdym mieszkaniu. Aranżacja nowoczesnego narożnika ze stylowym fotelem i praktycznym stolikiem zapewnia wyjątkową strefę relaksu do codziennego wypoczynku.

Narożniki tapicerowane – wypoczynek na najwyższym poziomie!

Szeroka oferta narożników pokojowych w naszym sklepie pozwala dobrać meble idealnie pasujący do każdego wnętrza. W ofercie posiadamy nowoczesne i eleganckie narożniki do salonu od sprawdzonych i renomowanych na rynku producentów, których jakość potwierdzają liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów. U nas dopasuje narożnik wypoczynkowy do aranżacji swojego wnętrza – możesz wybierać spośród setek rodzajów i kolorów tkanin obiciowych. Design to nie wszystko! Narożniki do salonu z naszej oferty produkowane są z wysokiej jakości komponentów, dzięki czemu spełniają swoją wypoczynkową funkcję przez wiele lat użytkowania.

Sprawdź teraz wyjątkową ofertę w naszym sklepie i wybierz dla wygodny i nowoczesny narożnik do salonu!