.

.

NAROŻNIK FOCUS MINI WERSAL

Stylowy narożnik Focus Mini marki Wersal wyposażony w elektrycznie wysuwane siedzisko; szer. 277 cm; wys. 82/98 cm; gł. 177 cm.

5 599,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Układ
Ilość
Dostępny do 10 tygodni

Elegancki narożnik Focus Mini Wersal doskonale odnajdzie się we wnętrzach nowoczesnych i eleganckich, zapewniając użytkownikom najwyższy komfort wypoczynku. Mebel wyróżnia się funkcjonalnością i luksusowym designem, a także wykończeniem, które robi wrażenie na każdym. Konstrukcja tego wyjątkowego narożnika opiera się na wysokiej klasy sprężynach falistych i wysokogatunkowej piance, przez co jest to mebel nie tylko wygodny, ale również szczególnie wytrzymały oraz odporny na odkształcenia wynikające z jego codziennej eksploatacji. Narożnik złożony jest z dwóch brył, a całość opiera się na cienkich i dość wysokich stopkach. Znaleźć można tutaj ponadto elektrycznie wysuwane siedzisko, dzięki czemu można łatwo rozłożyć narożnik, bez konieczności użycia siły, co z pewnością docenią starsi użytkownicy, ale nie tylko. Mebel występuje w wersji lewostronnej i prawostronnej, ponadto kolekcja wersal obejmuje szeroki wybór tkanin obiciowych, które różnią się nie tylko kolorem, ale i rodzajem.

Narożnik Focus Mini Wersal

Narożnik Focus Mini Wersal

Narożnik Focus Mini Wersal


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
277 cm
Wysokość
82/98 cm
Wysokość siedziska
45 cm
Głębokość
177 cm
Wysokość nóżek
12 cm
Funkcja spania
Bez funkcji spania
Schowek na pościel
Bez schowka na pościel
Wypełnienie
Sprężyna falista
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Informacje dodatkowe
Elektrycznie regulowana głębokość siedziska
Układ
Prawy
Układ
Lewy
Głębokość siedziska
61-87 cm
Materiał nóżek
Drewno

Polecane produkty