.

Filtruj ofertę (145)
Aktywne filtry

Kategoria

Resetuj

Producent

Wysokość

Od: 
Do: 

Szerokość

Od: 
Do: 

Głębokość

Od: 
Do: 

Cena

Od: 
Do: 

Stoły rozkładane

4 320,00 zł
Dostępny do 8 tygodni
3 124,00 zł
Dostępny do 8 tygodni
5 341,00 zł
Dostępny do 8 tygodni
Obecnie brak na stanie
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych
2 859,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Obecnie brak na stanie
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie
2 249,00 zł
Dostępny do 10 - 12 dni roboczych

Stoły rozkładane do jadalni lub salonu

Stół to niezbędny element wyposażenia, bez którego ciężko wyobrazić sobie jadalnię, kuchnię lub salon. Tradycyjne konstrukcje zajmują zazwyczaj sporo miejsca, co może być problemem we wnętrzu o mniejszej powierzchni. Doskonałym rozwiązaniem problemu będzie mały stół rozkładany, coraz częściej spotykany w różnorodnych aranżacjach. Dzięki praktycznej możliwości zwiększenia powierzchni blatu stoły rozkładane znacznie ułatwiają optymalne zagospodarowanie cennej przestrzeni, szczególnie w mniejszym pomieszczeniu.

Stół do jadalni rozkładany – wygodne i praktyczne rozwiązanie!

Stół do jadalni rozkładany to popularne oraz wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, pozwalające komfortowo cieszyć się spotkaniem lub uroczystym posiłkiem nawet w dużym gronie przyjaciół, bez obawy, że dla kogoś zabraknie miejsca. Dodatkową funkcjonalność z pewnością docenią osoby chcące odpowiednio wyposażyć wnętrza o mniejszym metrażu. Mały stół do kuchni rozkładany idealnie dopełni aranżację tego istotnego pomieszczenia oraz zapewni praktyczną przestrzeń do przygotowywania codziennych posiłków.

Nowoczesne stoły rozkładane w naszej ofercie!

W bogatym asortymencie naszego sklepu znaleźć można szeroki wybór stołów rozkładanych, które ozdobią każde wnętrze, a dodatkowo zapewnią mu sporo użyteczności. Mnogość wzorów, konstrukcji, wykończeń kolorystycznych i rozmiarów nowoczesnych stołów rozkładanych pozwala z łatwością stworzyć harmonijną i funkcjonalną aranżację. Zapewniamy produkty, które doskonale odnajdą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach o dowolnym metrażu. Solidne wykonanie z wytrzymałych i odpornych na codzienne użytkowanie materiałów gwarantuje satysfakcję z zakupu na lata. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz swój idealny stół rozkładany do jadalni lub salonu!