.

Filtruj ofertę (3)
Aktywne filtry

Kategoria

Resetuj

Producent

Wysokość

Od: 
Do: 

Szerokość

Od: 
Do: 

Głębokość

Od: 
Do: 

Cena

Od: 
Do: 

Biurka drewniane

Dostępny do 7-10 dni roboczych
Dostępny do 7-10 dni roboczych
Dostępny do 5 tygodni

Drewniane biurka – wysoka jakość!

Drewno to tradycyjny surowiec, z którego wykonywane są biurka. Oczywiście na rynku nie brakuje mebli z płyt meblowych, które są tańszym zamiennikiem drewna, a przy tym doskonale je imitującym. Jednak z uwagi na właściwości litego drewna, biurko drewniane będzie najsolidniejszym rozwiązaniem do wyposażenia domowego gabinetu, biura, czy pokoju dziecka.

Biurka z drewnianym blatem - stylowy design!

Wśród biurek drewnianych znajdziemy takie, które w całości zrobione są z drewna, jak i biurka z drewnianym blatem na stalowych nogach albo ze szklanym blatem na drewnianych nogach. Projektanci dowolnie łącza materiały, uzyskując bardzo ciekawe i oryginalne meble. W naszym sklepie znajdziesz modele, które będą pasować do wielu różnych trendów wnętrzarskich. Chcesz urządzić pomieszczenie do pracy w stylu nowoczesnym? Dobrze się składa! Z naszej gamy produktów bez problemu wybierzesz nowoczesne biurko drewniane. A może preferujesz ponadczasową klasykę? Świetnie! Biurka klasyczne drewniane też są dostępne w naszej ofercie. Jesteś minimalistą? Polecamy Ci proste biurko drewniane. Takich modeli u nas nie brakuje! A może marzysz o wnętrzu w stylu loftowym, skandynawskim albo jeszcze innym? Mamy dla Ciebie wiele propozycji, które z pewnością sprawdzą się w wybranej przez Ciebie stylistyce.

Biurko drewniane – warto się na nie zdecydować!

Wybór biurka z drewnianym blatem to szereg zalet. Drewno nie tylko jest bardzo uniwersalne, dzięki czemu pasuje wszędzie, a przy tym doskonale się prezentuje, ale jest materiałem wyjątkowo trwałym. Wytrzyma nawet bardzo duże obciążenie. Możesz być spokojny, że blat nie ugnie się, jeśli np. położysz na nim dość ciężką drukarkę. Jest również surowcem naturalnym. Będzie więc doskonałym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie ekologię i bliskość natury. A stosowane obecnie ekologiczne bejce i lakiery do drewna również nie mają szkodliwego wpływu na organizm człowieka.

Drewniane biurka mimo wyższej ceny po prostu się opłacają. Kiedy staniesz się posiadaczem wybranego modelu, z pewnością szybko się o tym przekonasz!