.

FORMY PŁATNOŚCI

Dla wygody Klientów oferujemy kilka form płatności za produkty dostępne w naszym sklepie. Niezależnie od wybranej opcji (włącznie z ratami 0%) klient nie ponosi dodatkowych kosztów z nimi związanych. Odstępstwo od tej reguły to standardowa linia kredytowa firmy Santander - wtedy to Klient pokrywa koszt kredytu.

DOSTĘPNE FORMY PŁATNOŚCI:

PRZEDPŁATA NA KONTO BANKOWE

Realizacja zamówienia następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe lub po przesłaniu potwierdzenia przelewu. Na życzenie wystawiamy fakturę proforma.

NUMER KONTA BANKOWEGO:
mBank
06 1140 1225 0000 4222 2800 1001
Wizjo Sp. z o.o.
al. Wyzwolenia 2
35-501 Rzeszów

PRZEDPŁATA ZADATKU NA KONTO, DOPŁATA Z POBRANIEM

Ten sposób płatności najczęściej stosowany jest w przypadku zamówień towarów niestandardowych. Po zaksięgowaniu zadatku rozpoczyna się realizacja zamówienia.

POBRANIE PRZY ODBIORZE

W tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa.

RATY SANTANDER

Naszym klientom oferujemy szybki zakup towaru na raty w systemie ratalnym Santander. Do wyboru są 2 linie kredytowe: Standardowa i Raty 0%. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu informacji z serwisu ratalnego o podpisaniu umowy kredytowej. UWAGA! Skorzystanie z rat Santander nie jest możliwe w przypadku produktów objętych promocją lub rabatowanych za pomocą kodu.

RATY ALIOR

Szybki zakup towaru na raty w systemie ratalnym Alior Banku. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu informacji z serwisu ratalnego o podpisaniu umowy kredytowej.

PAYNOW

System płatności online Paynow realizuje przyjmowanie płatności typu pay-by-link, czyli przekierowanie do serwisu transakcyjnego banku klienta, gdzie po zalogowaniu widzi on szczegóły operacji i musi ją tylko autoryzować. Dzięki Paynow klient może płacić w sklepie również Blikiem. Środki wpłacone przez klientów sklepu są od razu dostępne na koncie, a status operacji jest uaktualniany w czasie rzeczywistym.