.

Filtruj ofertę (29)
Aktywne filtry

Kategoria

Resetuj

Producent

Wysokość

Od: 
Do: 

Szerokość

Od: 
Do: 

Głębokość

Od: 
Do: 

Cena

Od: 
Do: 

Funkcja spania

Sofy i kanapy z funkcją spania

2 839,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
3 249,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
3 329,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
3 704,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
3 969,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
6 739,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
3 126,00 zł
Dostępny do 6 tygodni
2 938,00 zł
Dostępny do 6 tygodni
3 461,99 zł
Dostępny do 6 tygodni
2 833,00 zł
Dostępny do 6 tygodni
2 761,01 zł
Dostępny do 6 tygodni
2 398,00 zł
Dostępny do 6 tygodni

Kanapy rozkładane – praktyczne meble do salonu!

Kanapy rozkładane są połączeniem niezwykłej funkcjonalności oraz eleganckiego stylu. Kanapa z funkcją spania może bowiem odgrywać rolę nie tylko wygodnego miejsca do snu, ale i okazałej ozdoby pomieszczenia. Mebel odnajdzie się zarówno w gustownie urządzonym salonie, jak i młodzieżowym pokoju czy nowoczesnym gabinecie. Stylowa oraz wygodna kanapa perfekcyjnie dopasuje się do odpowiedniej wielkości stolika, tworząc świetną strefę do odpoczynku czy rozmów. W pokoju dziecięcym z kolei zdecydowanie bardziej sprawdzi się mała kanapa rozkładana, która będzie zupełnie wystarczająca i przy tym nie zajmie zbyt dużo miejsca w często niedużym pokoju.

Sofy z funkcją spania – popularne rozwiązanie w mniejszych mieszkaniach

Sofy z funkcją spania to ostatnio bardzo popularne rozwiązanie stosowane w mieszkaniach i domach. Dzięki nim można uzyskać dodatkowe miejsce na pozostałe meble w pomieszczeniu, bowiem kanapy do salonu z funkcją spania są tak samo dekoracyjne, jak i praktyczne. Spośród różnorodnych wariantów kolorystycznych dopasowanie sofy czy kanapy do określonego motywu kolorystycznego stanie się łatwością. W salonie idealnie sprawdzi się także mała sofa z funkcją spania, która zapewni wygodne miejsce do odpoczynku i przy tym nie zajmie zbyt dużo cennej powierzchni. Jest to szczególnie ważne w przypadku małych salonów, gdzie liczy się każdy centymetr wolnej przestrzeni.

Kanapy i sofy narożne z funkcją spania

Świetnym rozwiązaniem do wielu domowych pomieszczeń są również kanapy narożne z funkcją spania. Zapewniają one przede wszystkim większą powierzchnię do snu oraz odpoczynku, ale i odpowiednio organizują przestrzeń relaksacyjną w domowym lub biurowym pokoju. Sofa narożna z funkcją spania sprawdzi się zarówno w dużych, jak i małych przestrzeniach. Wystarczy wybrać jej odpowiednie wymiary, które idealnie wpasują się w jeden z rogów salonu, pokoju dziennego czy gabinetu. Kanapy z funkcją spania to meble dbające o najwyższy poziom komfortu snu i odpoczynku.

Sprawdź teraz ofertę na praktyczne sofy rozkładane z funkcją spania i wybierz odpowiedni mebel dla siebie!