.

.

KANAPA ELIOT COMFORTEO

Funkcjonalna kanapa Eliot Comforteo pasująca do przestronnych i nowoczesnych wnętrz; szer. 213 cm; wys. 90 cm; gł. 98 cm.

2 938,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Stylowa kanapa Eliot Comforteo to propozycja do wnętrz nowoczesnych, w tym zarówno salonów o ograniczonym metrażu, jak i pomieszczeń przestronnych. Mebel wyposażono w funkcję spania, a oprócz tego posiada praktyczny pojemnik na pościel i dodatkowe akcesoria. Bryła opiera się na dość smukłych, czarnych nogach, przez co optycznie prezentuje się lżej. Mebel rozkłada się do spania przy pomocy automatu – nie ma potrzeby odsuwania jego szuflady, a cała powstała powierzchnia do spania posiada podobną sprężystość. Siedzisko kanapy wykonano w systemie Lux, który stanowi połączenie dwóch rodzajów sprężyn (falistych i bonellowych) z wysokoelastyczną pianką dla najwyższego komfortu użytkowania oraz wysokiej trwałości. Również poduszki oparciowe tego mebla zapewniają wygodny wypoczynek. Dodatkowo kanapa Eliot Comforteo posiada w zestawie dwie poduszki typu wałek. Całość uzupełniają dość wysokie, wąskie podłokietniki. Tkaninę obiciową mebla wybierać można spośród aż 5 dostępnych grup materiałów.

Kanapa Eliot Comforteo

Kanapa Eliot Comforteo

Kanapa Eliot Comforteo

Kanapa Eliot Comforteo

Kanapa Eliot Comforteo

Kanapa Eliot Comforteo

Kanapa Eliot Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
213 cm
Wysokość
90 cm
Wysokość siedziska
46 cm
Głębokość
98 cm
Wysokość nóżek
9 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
137x190 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wypełnienie
Sprężyna bonelowa
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Wypełnienie
Sprężyna falista
Informacje dodatkowe
Poduszki dekoracyjne w zestawie
Głębokość siedziska
59 cm
Materiał nóżek
Metal
Kolor nóżek
Czarny

Polecane produkty