Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KANAPA NELSON COMFORTEO

Stylowa kanapa Nelson Comforteo z wygodnym oparciem i siedziskiem. Dostępna w wielu tkaninach obiciowych do wyboru; szer. 215 cm; wys. 91 cm; gł. 98 cm.

1 999,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Atrakcyjna kanapa Nelson Comforteo pasować będzie doskonale do aranżacji klasycznych, ale i w nowoczesnych sprawdzi się bardzo dobrze. Posiada wygodne siedzisko, które podzielone jest na dwie strefy, a także dwie duże poduchy oparciowe, atrakcyjnie przeszywane w poziomie. Mebel posiada wygodne, wąskie podłokietniki, a cała jego konstrukcja opiera się na niewielkich stopkach. Kanapa wyposażona została w praktyczny pojemnik na pościel i ma funkcję spania. Zapewnia bardzo wysoki komfort siedzenia i spania, co jest zasługą zastosowania w siedzisku sprężyn bonellowych oraz pianki poliuretanowej. Poduszki oparciowe, które posiada kanapa Nelson Comforteo, są wielokomorowe. Ich wypełnienie stanowi specjalna mieszanka poliuretanowo-sylikonowa, dzięki czemu są nie tylko bardzo wygodne, ale również nie ulegają odkształceniom. Mebel rozkładany jest w prosty sposób z zastosowaniem automatu. Obicie można wybrać samodzielnie z 5 grup dostępnych tkanin, zależnie od własnych potrzeb aranżacyjnych.

Kanapa Nelson Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
215 cm
Wysokość
91 cm
Głębokość
98 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
42 cm

Polecane produkty