Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KANAPA NADIA COMFORTEO

Komfortowa Kanapa Nadia Comforteo dostępna w wielu tkaninach obiciowych do wyboru; szer. 224 cm; wys. 92 cm; gł. 93 cm.

2 244,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Elegancka kanapa Nadia Comforteo należy do mebli, które mogą stać się bardzo atrakcyjną ozdobą każdego salonu. Dobrze odnajdzie się we wnętrzach o luksusowym wystroju, w tym tych o większym i mniejszym metrażu. Tapicerka mebla dostępna jest w 5 grupach tkanin do wyboru. Na uwagę zasługują głębokie, pionowe przeszycia oparcia, rozchylone lekko nóżki, a także profilowane podłokietniki. Jest to wersja z praktycznym pojemnikiem na pościel oraz funkcją spania, która zapewni komfortowe warunki wypoczynku w dzień i w nocy. Kanapa Nadia Comforteo posiada siedzisko z wkładem Lux System. Jest to połączenie sprężyn falistych, bonellowych i pianki wysokoelastycznej, które wyróżnia się wygodą i trwałością. Mebel rozkłada się przy pomocy automatu „od ściany”, dzięki czemu można w kilka chwil rozłożyć go do spania, bez konieczności przesuwania kanapy. Cała powierzchnia spania, która powstaje po rozłożeniu mebla, wyróżnia się zbliżoną sprężystością, więc i nocny wypoczynek na nim będzie przyjemnością.

Kanapa Nadia Comforteo

Kanapa Nadia Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
224 cm
Wysokość
92 cm
Głębokość
93 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wysokość siedziska
48 cm

Polecane produkty