Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KANAPA ARONA COMFORTEO

Wygodna kanapa Arona Comforteo z oryginalnym oparciem i komfortowym siedziskiem; szer. 227 cm; wys. 91 cm; gł. 88 cm.

2 357,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Komfortowa kanapa Arona Comforteo przyciąga wzrok, więc stanie się atrakcyjnym dopełnieniem aranżacji każdego salonu. Jest to mebel, który wykorzystać można nie tylko w dzień, ale i w nocy, gdyż wersja wyposażona została w funkcję spania, a także bardzo praktyczny pojemnik na pościel. Na uwagę zasługują ciekawie zaprojektowane, ukośne przeszycia oparcia kanapy, które zbiegają się w jego części środkowej i rozchodzą na boki. Nie da się nie zauważyć również lekko wygiętych podłokietników, a także atrakcyjnych nóżek, na których opiera się konstrukcja. Kanapa Arona Comforteo w swoim siedzisku posiada tzw. System Lux, który stanowi udane połączenie dwóch rodzajów sprężyn (faliste i bonellowe) z wysokoelastyczną pianką. Składanie i rozkładanie kanapy są proste. Polega na podniesieniu części siedziska ku górze, aż do usłyszenia „kliknięcia”, a następnie jego opuszczeniu. Jest to automat „od ściany”, więc czynność ta nie wymaga przesuwania mebla. Tapicerka dostępna jest w 5 grupach tkanin.

Kanapa Arona Comforteo

Kanapa Arona Comforteo

Kanapa Arona Comforteo

Kanapa Arona Comforteo

Kanapa Arona Comforteo

Kanapa Arona Comforteo

Kanapa Arona Comforteo

Kanapa Arona Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
227 cm
Wysokość
91 cm
Wysokość siedziska
47 cm
Głębokość
88 cm
Wysokość nóżek
11 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
125x193 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wypełnienie
Sprężyna falista
Wypełnienie
Sprężyna bonelowa
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Wysokość podłokietników
63 cm
Głębokość siedziska
57 cm
Materiał nóżek
Drewno

Polecane produkty