.

Filtruj ofertę (42)
Aktywne filtry

Kategoria

Resetuj

Podkategora

Producent

Wysokość

Od: 
Do: 

Szerokość

Od: 
Do: 

Głębokość

Od: 
Do: 

Cena

Od: 
Do: 

Funkcja spania

Sofy i kanapy

2 839,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
3 249,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
3 329,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
3 890,00 zł
Dostępny do 8 tygodni
3 704,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
3 969,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
4 455,00 zł
Dostępny do 6 tygodni
6 739,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
3 126,00 zł
Dostępny do 6 tygodni
2 938,00 zł
Dostępny do 6 tygodni
3 461,99 zł
Dostępny do 6 tygodni
2 833,00 zł
Dostępny do 6 tygodni

Sofy i kanapy do salonu – stylowy dodatek w mieszkaniu

Sofa jest meblem, którego obecność w każdym salonie jest obowiązkowa. Niezależnie czy jest to zwykła kanapa, praktyczna sofa z możliwością rozłożenia czy może duży narożnik, stanowi nieodłączny element wyposażenia każdego salonu. Zaletą sofy jest jej uniwersalność, w zależności od wybranego modelu, może stanowić współgrający z resztą wyposażenia element, jak również tworzyć centralny, wyróżniający się punkt w mieszkaniu.

Kanapy i sofy – nie tylko do salonu!

Kanapy i sofy doskonale sprawdzają się również w pokojach młodzieżowych oraz gabinetach, dając możliwość komfortowego odpoczynku w przerwie od nauki lub pracy. Sofy do salonu wyróżniają się niebanalnym stylem i wykończeniem, natomiast szeroki wachlarz tkanin obiciowych pozwala wkomponować kanapę niemal do każdej aranżacji. Sofy to idealny wybór do minimalistycznych pomieszczeń, w których stanowią centralny punkt, do którego możemy dobrać pozostałe meble.

Nowoczesne kanapy i sofy do salonu!

Nowoczesne kanapy i sofy do salonu to wysokiej jakości produkty, których dopasowanie do stylu aranżacji pomieszczenia jest niezwykle proste. Dzięki szerokiej ofercie produktowej zarówno pod względem kolorystycznym, jak i designu możemy wybierać spośród setek sof i kanap do salonu. Funkcjonalne i ergonomiczne kanapy do salonu z pewnością odmienią przestrzeń wypoczynkową w każdym mieszkaniu. Sofa w salonie stanowi główny element wypoczynkowy. To właśnie na kanapach i sofach odpoczywamy po całym dniu pracy czy zajęć oczekując wygody. Nowoczesne kanapy łączą w sobie wyjątkowy design oraz jakość wykonania, która przekłada się na najwyższy komfort relaksu.

Sofa to bardzo ważny mebel w każdym domu. To na niej często przyjmujemy gości, odpoczywamy po cały dniu pracy, jak również niekiedy śpimy. W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości sofy i kanapy do salonu w wielu kolorach i rozmiarach oraz funkcjonalnościami jak dodatkowy pojemnik i funkcja spania w przypadku kanap z możliwością rozłożenia.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz stylowe sofy lub nowoczesne kanapy do swojego mieszkania!