Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.

.

.

KANAPA LAGUNA COMFORTEO

Nowoczesna kanapa Laguna Comforteo z praktycznym pojemnikiem na pościel; szer. 213 cm; wys. 95 cm; gł. 98 cm.

2 833,00 zł

Wzornik tkanin:

Wskaż wybraną tkaninę
Tkanina
Ilość
Dostępny do 6 tygodni

Nowoczesna kanapa Laguna Comforteo to mebel o lekkiej i nienachalnej bryle, który wyróżnia się subtelną elegancją i smukłą formą. Konstrukcja opiera się na cienkich, dość wysokich nogach, przez co nie tylko daleko jej do masywnego wyglądu, ale też łatwiej utrzymać w jej otoczeniu porządek. Rodzaj tapicerki mebla jest do wyboru – dostępnych jest aż 5 grup tkanin, które mogą być wykorzystane do obicia. Kanapa Laguna Comforteo posiada funkcję spania, więc sprawdzi się nie tylko w dzień, ale i w nocy, gdy konieczna będzie aranżacja dodatkowego miejsca do snu. Mebel wyposażono w automat szybkiego rozkładania i składania, który dodatkowo jest bezpieczny dla podłogi. Niewątpliwym atutem jest też duży pojemnik na pościel. Zaokrąglone poduchy oparciowe tej kanapy wypełniono nieulegającym odkształceniom wkładem, a siedzisko to połączenie pianki wysokoelastycznej ze sprężynami falistymi i bonellowymi. Komfort użytkowania podnoszą również wysokie podłokietniki o subtelnie zaokrąglonych kantach.

Kanapa Laguna Comforteo

Kanapa Laguna Comforteo

Kanapa Laguna Comforteo

Kanapa Laguna Comforteo

Kanapa Laguna Comforteo

Kanapa Laguna Comforteo

Kanapa Laguna Comforteo

Kanapa Laguna Comforteo

Kanapa Laguna Comforteo


Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu MEBI. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Szerokość
213 cm
Wysokość
95 cm
Wysokość siedziska
44 cm
Głębokość
98 cm
Wysokość nóżek
9 cm
Funkcja spania
Z funkcją spania
Powierzchnia spania
141x190 cm
Schowek na pościel
Ze schowkiem na pościel
Wypełnienie
Pianka wysokoelastyczna typu HR
Wypełnienie
Sprężyna falista
Wypełnienie
Sprężyna bonelowa
Wysokość podłokietników
64 cm
Głębokość siedziska
54 cm
Materiał nóżek
Metal
Kolor nóżek
Srebrny
Kolor nóżek
Czarny

Polecane produkty