.

Filtruj ofertę (49)
Aktywne filtry

Kategoria

Resetuj

Producent

Wysokość

Od: 
Do: 

Szerokość

Od: 
Do: 

Głębokość

Od: 
Do: 

Cena

Od: 
Do: 

Układ

Narożniki z funkcją spania

4 369,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
4 729,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
Dostępny do 10 tygodni
Dostępny do 10 tygodni
5 339,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
5 599,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
Dostępny do 10 tygodni
5 879,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
Dostępny do 10 tygodni
6 679,00 zł
Dostępny do 10 tygodni
Dostępny do 10 tygodni
7 129,00 zł
Dostępny do 10 tygodni

Narożniki z funkcją spania – praktyczne meble do salonu!

Narożniki z funkcją spania to wyjątkowo praktyczne meble, które w ciągu dnia stwarzają możliwość komfortowego odpoczynku, czy przyjmowania gości, a w nocy po rozłożeniu zamieniają się w wygodne miejsce do spania. Rozkładane narożniki są doskonałym rozwiązaniem dla tych wszystkich, którzy potrzebują od czasu do czasu zorganizować nocleg dla zaproszonych osób, albo mieszkają w niewielkiej kawalerce i ze względu na oszczędność powierzchni użytkowej potrzebują mebla 2 w 1, który posłuży jednocześnie do wypoczynku dziennego, jak i nocnego.

Narożnik z funkcją spania – wybór zależy od Twoich priorytetów!

Jeśli narożnik rozkładany ma zastąpić łóżko tylko okazjonalnie, przy wyborze najlepiej w pierwszej kolejności kierować się tymi cechami mebla, które mają wpływ na komfort użytkowania podczas dziennego relaksu, np. regulowane zagłówki, czy szerokie podłokietniki. Jeżeli zaś interesuje nas narożnik z funkcją spania codziennego, najpierw należy wziąć pod uwagę to, co wpływa na komfort snu. Podstawowym kryterium wyboru jest optymalna wielkość powierzchni do spania. To oczywiście zależy od tego, czy narożnik rozkładany ma posłużyć jednej, czy dwóm osobom. Nasz asortyment pozwoli Ci znaleźć zarówno narożnik z dużą powierzchnią spania idealny dla pary, jak i mały narożnik rozkładany w sam raz dla singla. Równie ważne jest wyposażenie w pojemnik do przechowywania pościeli. I koniecznie trzeba zwrócić uwagę na poziom wygody, jaki mebel zapewnia podczas spoczynku, co oznacza, że powierzchnia powinna być wyrównana.

Narożniki rozkładane to również ozdoba salonu!

Skupiając się na walorach funkcjonalnych mebla, nie pomińmy jego estetyki. W końcu narożnik do salonu z funkcją spania ma być również jednym z podstawowych elementów wyposażenia najbardziej reprezentacyjnego pomieszczenia w domu. Zadbajmy więc, aby wpisywał się w całość aranżacji i był dostosowany do stylistyki pomieszczenia. Nasz sklep oferuje narożniki rozkładane zarówno z klasycznym, jak i nowoczesnym designem. Co więcej, abyś mógł osiągnąć zamierzony efekt, jeśli chodzi o wygląd wnętrza, dajemy Ci możliwość wyboru tkaniny obiciowej.

Zobacz narożniki do spania, które przygotowaliśmy dla Ciebie z myślą o stworzeniu komfortowego i pięknego wnętrza. Z pewnością znajdziesz narożnik z funkcją spania najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom i oczekiwaniom.